Внимание!

stroika.biz.ua не является гарантом сделки и не сотрудничает с компаниями размещающими свои предложения.

Будьте бдительны!

Не доверяйте предложениям с подозрительно низкой ценой. Не оплачивайте товар наперед не убедившись в порядочности компании.


О компании

Компанія «УЛЬМА Опалубка Україна» представляє на ринку України продукт європейського лідера у виробництві опалубних систем і лісів іспанської компанії ULMA, заснованої в 1961р. Багатий 51-річний досвід дозволив нам створити абсолютно нову якість на ринку опалубних систем і задовольнити самі амбітні проекти і вимоги наших клієнтів.
Компанія «УЛЬМА Опалубка Україна» (Bauma) входить до складу європейського концерну ULMA, який включає в себе виробничі заводи в Польщі, Іспанії та Італії. Дані країни виробляють якісний європейський продукт за прийнятними цінами, що дає можливість позиціонувати опалубку в доступному ціновому діапазоні для українського споживача

Cертификат GSV
З листопада 2002 року фірма ULMA є членом GSV Guteschutzverband Betonschalungen - Союз захисту якості опалубки для залізобетону в Штутгарті, Німеччина. Союз GSV був заснований передовими європейськими виробниками опалубки. Більше інформації щодо GSV Ви можете отримає на сайті: www.gsv-betonschalungen.de.

Опалубка и строй.леса Аренда и продажа! © 2016, Сайт создан на платформе stroika.biz.ua